wtorek, 5 lipca 2011

Twój sukces w MARKETINGU SIECIOWYM zależy od sukcesu innych

 Patrycja Zak

Wiele lat zajęło mi aby zrozumieć to co inni strali mi się przekazać. Wiele musiałam z sobą przejść aby wreszcie dojść do tego że mój BIZNES to nie mój produkt czy serwis, który oferuję. Mój BIZNES to ja! Nie jestem tu aby sprzedać Ci moje suplementy, aby „wciągnąć” Cię do swojego BIZNESU.
Nie będę przekonywać Cię że to właśnie mój produkt jest najlepszy na świecie. Nie mam zamiaru sprzeczać się z Tobą, że jest on lepszy od tego, który Ty oferujesz. Jeśli nie zażywasz jeszcze suplementów, będę wmawiać Ci że musisz zmienić to już dziś a jeśli nie to umrzesz! Jestem tu aby Ci pomóc, aby rozwiązać Twoje problemy, aby pokazać Ci drogę!
Dlatego też przestań martwić się o konkurencję. W MARKETINGU SIECIOWYM nie ma konkurencjii. Jeśli staniesz się dla innych autorytetem w dziedzinie, którą zgłębiasz, (obojętnie czy jest to MULTI LEVEL MARKETING, czy MARKETING INTERNETOWY, czy to co robisz zupełnie nie ma związku z wyżej wymienionymi a Ty jesteś właścicielem swojego biznesu, PRACUJĄC Z DOMU) ludzie zaufają Twojej osobie i przędzej czy później zainteresują się tym co robisz na codzień i co masz im do zaoferowania.

Dlatego też nie myśl o sprzedaży i rektutacji. Nie stresuj sie tym że nie potrafisz przygotować prezentacjii, że nie umiesz zaprosić innych na spotkanie, że nie wiesz jak z nimi rozmawiać. To wszystko samo przyjdzie! Myśl o drugim człowieku. Bądz sobą i słuchaj tego co mówią inni, czego pragną i potrzebują.
Twój BIZNES to MARKETING. Możesz mieć zawalony garaż czy pokój (tak było w moim przypadku) unikalnym i rewolucujnym produktem i nie mieć pojęcia co z nim zrobić. Nie wiedząc jak znaleść na niego odbiorców, nie zarobisz ani centa, ani złotówki.
Pieniądze to nie produkt. Pieniądze to Ty i Twój system marketingowy.
Produkt to system marketingowy, którego używasz, Twoi klienci i co za tym idzie, liderzy, którzy wykształcą się po drodze i którzy będą podążali w tym samym kierunku.
Kluczem do zrozumienia wszystkiego są dwa zdania:
Ty sprzedajesz system marketingowy swoim dystrybutorom;System marketingowy sprzedaje produkt firmy, z którą współpracujesz;
Zdaj sobie sprawę z tego że wszystko zależy od Ciebie. To właśnie Ty musisz stworzyć dla siebie system, którym będzesz pracował i dzięki któremu TWOJA FIRMA będzie  generował przychody.
Pamiętaj że nie ma takiej drugiej osoby jak Ty. Jesteś jedyny (-a) w swoim rodzaju i nikt tak ja Ty nie zna Twojego produktu i Twoich klientów.
Twój biznes nabierze rozmachu dopiero wtedy gdy postanowisz że to co robisz ma pomagać innym, ulepszać ich życie i prowadzić ich do osobistego sukcesu. Dlatego też skup się na tym aby pomóc tylu osobom, ilu jesteś w stanie. Naucz się słychać tego o czym mówią inni ponieważ Twój SUKCES w MLM-ie zależy od sukcesu innych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz